فروشگاه لباس اینترنتیفروشگاه لباس ال اس وا کی کی فروشگاه لباس اینترنتی خرید لباس فروش لباس برند lcwaikiki السی وایکیکی , ال سی وای کی کی
yahag
ارسال پیامک
  
 جستجو
يکشنبه, اسفند 10, 1393..:: اخبار و رویدادها::..ثبت نام كاربر  ورود به سايت
محصولات زناشویی و جنسی ایموشنپنل رایگان ارسال پیامک
   عکسهای جالب   
Click to view album: پیاده روی در ارتفاع 356 متری
مشاهده تمام تصاویر

   اخبار تصادفی...............................   

   اخبار پربیننده در هفته گذشته............   
No articles match criteria.

   اخبار و رویدادهای ایرانیان در جهان   
در کلوب داغش کن :داغ کن - کلوب دات کامتعداد نظرها: 1 نظر تعداد بازدید: 5618 تعداد امتیازدهی:  30   (Article Rating)

ترک استمنا یا جلق

با سلام به همه دوستان
غرض از نوشتن این مقاله و تصدعی اوقات شما این بود که چندی پیش دوست عزیزی مقاله ای در مورد استمنا (جلق زدن) و این که این عمل هیچ ضرری ندارد ، را نوشته بودند و بنده علاوه بر این که با ایشان در این باره مخالفم ، بلکه معتقدم که ضررات بسیار زیان باری را برای مبتلایان خود دارد ، سعی می کنم که مختصر مقاله ای درباره این عمل و مضرات آن بنویسم. (چنانچه قبلا هم کم در این مورد ننوشتم)
اول از همه مختصری پیرامون زیانهای این عمل خطرناک می پردازیم . از عواقب این عمل به طور خلاصه عبارتند از : نقصان حافظه ، خرابی اشتها ، مشکل هضم شدن ، تنگی نفس ، تغییر اخلاق و مزاج به طور غیر عادی ، حسد و غم و کدورت ، مالیخولیا ، فقر الدم ( کم خونی) ، گوشه گیری ، ریزش مو ، ضعف چشم و گوش، لاغری و ضعف و سستی ، کمر درد ، عدم اقتدار کلی در بدن و هزاران مورد دیگر که آوردن آن خود کتابی می شود .
یک مسئله ی دیگری که اینجاست، این است که اغلب سایتهای سکسی برای این که مشتریان خود را حفظ کنند و علاوه بر آن بر تعداد آن بیافزایند سعی دارند که عمل استمنا (جلق زدن) را خوب و بلکه مفید جلوه دهند که بازار خود را داغ تر کنند و این گونه جوانان را به سوی خود بکشانند. اتخاذ تدابیر ناکارامدی که اکثر جوانان را به سمت این عمل می کشاند، باعث شده است که آمار مبتلایان به استمنا (جلق زدن) از سایر کشورها به نسبت جمعیت بالاتر رود .
استمنا (جلق زدن) غیر قابل کنترل است :
یکی از هولناکترین خطرات آن این است که اگر یک عادت شود، به هیچ وجه قابل کنترل نیست و با توسعه روز افزون به صورت اعتیاد در می آید و اراده را ضعیف می کند و به صورت افراط عجیبی گسترش یافته و هر گونه محدودیتی را در هم می شکند . البته درست است که هر گونه افراط حتی از طریق مشروع نیز زیانبار است ولی گذشته از تفاوتهای اصولی که میان اشباع از طریق طبیعی این غریزه و اشباع از طریق غیر طبیعی وجود دارد ، فراهم شدن شرایط مشروع و طبیعی آن در همه حال ممکن نیست در حالی که اگر این به صورت یک عادت دربیاید، نیاز به فراهم آوردن هیچ شراط خاصی ندارد فلهذا به صورت خطرناک در زندگی مبتلایان رخنه کرده و ریشه می داوند .
با توجه به اهمیتی که این مسئله دارد و دخالت آن در سرنوشت جوانان لازم است که همه جوانان نکاتی را که در ذیل این مقاله به آن اشاره می کنیم را بدقت بکار ببندند. ( البته شرط دوام ترک، رعایت نکاتی است که این بنده حقیر در پست ترک استمنا یا جلق خود به آنها به تفصیل پرداختم) مبتلایان نیز باید بدانند برای ترک این عادت هیچ وقت دیر نیست قبل از هر چیز تصمیم و سپس به کار بستن .
اکنون که یک سری از مطالب روشن شد، چند نکته در مقدمه ترک این عمل لازم است که خلاصه وار به آن می پردازیم:
الف) اولین مطلب مهمی که باید به آن توجه شود این است که این عمل با تمام آثار بدی که دارد قابل درمان است و به گواه پزشکان عمل کردن به این دستورات به طور حتمی پاسخ می دهد . قابل توجه این است که بیشتر آثار شومی که بواسطه آن بوجود آمده است، در مدت نسبتا کوتاهی پس از قطع آن بر طرف می شود؛ زیرا که نشاط و نیروی جوانی می تواند بیشتر ضایعات گذشته را جبران کند . یک مسئله دیگری که باید به آن دقت شود این است که هیچ وقت یاس و ناامیدی را به خود نباید راه داد، بنابراین نخستین و لازم ترین موضوعی که باید به آن توجه داشت همان امکان سریع ترک این عادت و نجات از عواقب آن است .
ب) همه پزشکان معتقدند برای ترک هر نوع عادت قبل از هر چیز اراده و تصمیم لازم است و این موضوع را اصلا نباید دست کم گرفت . البته ممکن است که خیلی از جوانان مثل این گونه برداشت کنند که ما قادر به تصمیم نیستیم و اداره از ما سلب شده است و بارها شکستیم و لی مسئله اینجاست که شما همین مقدار اراده دارید که درجائی که شرایط آن نیست این کار را انجام دهید و همین مقدار کفایت می کند . و اگر بارها تصمیم گرفتید و شکست خوردید، باید توجه داشته باشید که شکست مقدمه پیروزی است . چنانچه خلیفه چهارم علی (ع) می فرماید : افراد با ایمان همچون کوه سرسخت و با استقامتند .
خوب همانطور که گقتیم خطر و زیان استمنا (جلق زدن) ( masturbation)که گاهی یک افسانه تاریخی اونانیسم نیز نامیده می شود، غیر قابل انکار است، زیرا به زودی شکل اعتیاد به خود می گیردکه گاه در یک روز چندین بار دامن مبتلایان خود را می گیرد و حتی طبق اعتراف بعضی ها، کارشان به جائی رسیده است که تنها با تصور و فکر کردن بدون هیچ گونه عمل دیگری منی از آنها دفع می شود . خوب زیاد سر شما را درد نمی آورم و می روم سراغ اصل مطلب:


کد خبر:  3450
فرستنده: SuperUser Account
گروه: اهل بیت (ع)
ادامه خبر...
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات
ارسال شده توسط محمد فردوس سید برهان اف
با سلام خدمت شما دوست عزیز . از مقاله شما استفاده کافی را بردیم خیلی خوب بود ولی اینجا جای سوال است . وقتی شیعه استمنا را عمل غیر مشروع میداند به جایش صیغه را پیشنهاد میکند. ولی اهل سنت هیچ راهکارهایی را برای پیروان خود پیشنهاد نمی کند. و در مواقع ضروری هم استمنا را جایز میداند. فرض کنید یک انسانی پرشهوت که همیشه نیاز دارد آب خودرا دفع کند و برایش ضروری است باید همیشه استمنا کند؟ و چون این حالت زیاد برایش پیش می آید آیا به نظر شما معتاد به استمنا نمی شود ؟ برای افرادی که قدرت ازدواج کردن را ندارند شما چه پیشنهادی دارید؟با تشکر . اگر زحمتی نیست جوابش را به امیل خودم بفرستید.
و السلام علی من اتبع الهدی.........................

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت


   سایتها   


اتاق شیشه ای سیاست

خبرگزاری فوتبال آذربایجان

آخرین اخبار حوادث ایران وجهان

بانک اطلاعات املاک ارومیه satalev.com


   تبلیغات   
کمربند ضد درد و دیسک کمر کوزمودیسک
دریافت روزانه فال حافظ sms
ژل های جنسی ایموشن
ژل های جنسی ایموشن

ایرانیان در کلوب جهانی   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران